Letni wypoczynek z dzieckiemPotrzebujecie spokojnego, wolnego od napływu turystów, pomysłu na wypoczynek. Idealną opcją będą Koninki. Urokliwa miejscowość w województwie małopolskim, w pobliżu pasma górskiego Gorce. Urzeka przyjemnym klimatem, niosąc wymarzony relaks. Dobrze spędzić tu przynajmniej parę dni, żeby dobrze podładować siły. 
Hotel Górski Raj będzie dla Ciebie świetną opcją wypoczynku. Świetne położenie hotelu i jego pierwszorzędna infrastruktura spełniają kluczowe oczekiwania gości.

      

Górski Raj to hotel, w którym można zorganizować wesele w górach (przestronna restauracja, bar, noclegi i spory parking), imprezy służbowe bądź szkolenia. Hotel wyposażony jest w centrum rekreacyjno-sportowe z basenem, jacuzzi, sauną i siłownią. Goście mają do dyspozycji sprzęt sportowy, aby jeszcze lepiej korzystać z wszelkich atrakcji turystycznych regionu. 
Górski Raj to miła obsługa i komfortowo, stylowo wyposażone wnętrza. Jest to miejsce przyjazne rodzinom z małymi dziećmi (pokój zabaw dla najmłodszych, przewijaki w toaletach, krzesełka dziecięce w restauracji, zabawki, gry i dużo innych udogodnień). 
Warto spędzić najlepsze dni babiego lata w Hotelu Górski Raj! To doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od szumu wielkich miast.

Hotel Górski Raj

Poręba Wielka 765 / KONINKI
34-735 Niedźwiedź
Tel. 183318011
NIP: 7371972706
REGON: 120274919

http://www.gorskiraj.com/dla_dzieci/baby_hotel.html
Sezon narciarski czas zacząć!
"Krzyżowa Góra" jest znanym ośrodkiem turustycznym, ale także to siedziba zimowych sportów na terenie północnej Polski. "Krzyżowa Góra" znajduje się w Lidzbarku Warmińskim w województwie Warmińsko-Mazurskim. Dzięki takiemu obiektowi także osoby, które nie mieszkają na obszarach...
Udane wesele
Jednym z najlepszych komponentów wesela jest na pewno sala weselna Wrocław. To tutaj ma się odbywać cała impreza weselna. Gromadzą się przyjaciele, spożywają jedzenie oraz imprezują do godzin porannych przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Wesele Wrocław to czas frajdy. Tańca i muzyki,...
Profesjonalna wycinka drzew
W okresie letnim, bez wątpienia, wspaniale jest spędzać godziny na świeżym powietrzu, wskazane jest przyjąć takę aktywną formę rekreacji, czyli na przykład jazda na rowerze lub rolkach ewentualnie gra w siatkówkę. Taki wypoczynek zezwoli nam nie tylko się, zdystansować, ale również...