Letni wypoczynek z dzieckiemPotrzebujecie spokojnego, wolnego od napływu turystów, pomysłu na wypoczynek. Idealną opcją będą Koninki. Urokliwa miejscowość w województwie małopolskim, w pobliżu pasma górskiego Gorce. Urzeka przyjemnym klimatem, niosąc wymarzony relaks. Dobrze spędzić tu przynajmniej parę dni, żeby dobrze podładować siły. 
Hotel Górski Raj będzie dla Ciebie świetną opcją wypoczynku. Świetne położenie hotelu i jego pierwszorzędna infrastruktura spełniają kluczowe oczekiwania gości.

      

Górski Raj to hotel, w którym można zorganizować wesele w górach (przestronna restauracja, bar, noclegi i spory parking), imprezy służbowe bądź szkolenia. Hotel wyposażony jest w centrum rekreacyjno-sportowe z basenem, jacuzzi, sauną i siłownią. Goście mają do dyspozycji sprzęt sportowy, aby jeszcze lepiej korzystać z wszelkich atrakcji turystycznych regionu. 
Górski Raj to miła obsługa i komfortowo, stylowo wyposażone wnętrza. Jest to miejsce przyjazne rodzinom z małymi dziećmi (pokój zabaw dla najmłodszych, przewijaki w toaletach, krzesełka dziecięce w restauracji, zabawki, gry i dużo innych udogodnień). 
Warto spędzić najlepsze dni babiego lata w Hotelu Górski Raj! To doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od szumu wielkich miast.

Hotel Górski Raj

Poręba Wielka 765 / KONINKI
34-735 Niedźwiedź
Tel. 183318011
NIP: 7371972706
REGON: 120274919

http://www.gorskiraj.com/dla_dzieci/baby_hotel.html
Złap kondycję przed sezonem narciarskim
Zima to specyficzna pora roku, gdzie oprócz specjalnego przygotowania kondycyjnego musimy zadbać o hartowanie naszego organizmu. Bez tego nasza przygoda na stoku może szybko się skończyć albo uporczywym przeziębieniem albo nieprzyjemną kontuzją. Jedna i druga rzecz jest mało przyjemna i...
Jak zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników?
Coraz więcej firm decyduje się na organizację wyjazdów bądź też szkoleń integracyjnych dla swoich pracowników. Wyjazd integracyjny powinien być zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ ewentualna wpadka w tym względzie rzutuje na wizerunek całej firmy. Przede...
Lidzbark Warmiński. Leasing maszyn budowlanych
Inwestowanie to niezmiernie istotna umiejętność, która dla dzisiejszych osób jest ogromną zaletą. W ostatnich latach, bardzo modne okazały się zakupy maszyn budowlanych na rynku leasingowym, który stanowczo podporządkował inne rynki. Nie bez powodu leasing stał się najczęściej...