Letni wypoczynek z dzieckiem - www.e-krzyzowa.pl

    

Letni wypoczynek z dzieckiemPotrzebujecie spokojnego, wolnego od napływu turystów, pomysłu na wypoczynek. Idealną opcją będą Koninki. Urokliwa miejscowość w województwie małopolskim, w pobliżu pasma górskiego Gorce. Urzeka przyjemnym klimatem, niosąc wymarzony relaks. Dobrze spędzić tu przynajmniej parę dni, żeby dobrze podładować siły. 
Hotel Górski Raj będzie dla Ciebie świetną opcją wypoczynku. Świetne położenie hotelu i jego pierwszorzędna infrastruktura spełniają kluczowe oczekiwania gości.

      

Górski Raj to hotel, w którym można zorganizować wesele w górach (przestronna restauracja, bar, noclegi i spory parking), imprezy służbowe bądź szkolenia. Hotel wyposażony jest w centrum rekreacyjno-sportowe z basenem, jacuzzi, sauną i siłownią. Goście mają do dyspozycji sprzęt sportowy, aby jeszcze lepiej korzystać z wszelkich atrakcji turystycznych regionu. 
Górski Raj to miła obsługa i komfortowo, stylowo wyposażone wnętrza. Jest to miejsce przyjazne rodzinom z małymi dziećmi (pokój zabaw dla najmłodszych, przewijaki w toaletach, krzesełka dziecięce w restauracji, zabawki, gry i dużo innych udogodnień). 
Warto spędzić najlepsze dni babiego lata w Hotelu Górski Raj! To doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od szumu wielkich miast.

Hotel Górski Raj

Poręba Wielka 765 / KONINKI
34-735 Niedźwiedź
Tel. 183318011
NIP: 7371972706
REGON: 120274919

http://www.gorskiraj.com/dla_dzieci/baby_hotel.html
Sezon narciarski czas zacząć!
"Krzyżowa Góra" jest znanym ośrodkiem turustycznym, ale także to siedziba zimowych sportów na terenie północnej Polski. "Krzyżowa Góra" znajduje się w Lidzbarku Warmińskim w województwie Warmińsko-Mazurskim. Dzięki takiemu obiektowi także osoby, które nie mieszkają na obszarach...
Piękne mieszkanie to także piękna kuchnia

Obok pięknych rzeczy nie da się przejść bez zatrzymania. Każdy marzy o tym, aby jego mieszkanie było najpiękniejsze i prezentowało się jak najlepiej. Trzeba zauważyć, że aby mówić o pięknym mieszkaniu powinno ono być urządzone w...

Otwarcie wesela
Nauka tańca jest dość trudna, chociaż może wydawać się, że jest łatwa. Trzeba znać tempo, a w szczególności opanować dane kroki. Wiele ludzi decyduje się na naukę salsy, która jest szybszym tańcem, niemniej raczej trudnym. Wyłącznie pod okiem instruktorów, z upływem kolejnych...